Čeština (Česká republika)Slovenčina (Slovensko)English (United Kingdom)
Facebook
( ... položek )

Abstraktní kruhy - BARVA - SLEVA 20%

Usually ships in:      2-3d.gif POZOR! Tento eshop slouží pouze pro přihlášené velkoobchodní zákazníky. Pro nákup samolepky přejděte, prosím, na novou verzi eshopu zde: Zobrazit produkt >


  • Product Details
  • Customer Reviews

Obrázek je pouze ilustrační. Velikost udává rozměr jednoho bloku samolepek (složeného ze dvou barev) ze kterého lze poskládat například obrazec viz obrázek výše. Jednotlivé kruhy nejsou napevno spojeny a můžete je tak rozmístit dle vaší fantazie.

Barva 1 - udává barvu měnících se kruhů
Barva 2 - udává barvu ostatních kruhů (v případě, že budete požadovat jinou barvu než je v nabídce, neváhejte nás kontaktovat na email)

Rozměry největší kruhů jsou vzhledem k šířce samolepky následující:
Šířka samolepky 50 cm - největší kruh má průměr přibližně 18 cm
Šířka samolepky 60 cm - největší kruh má průměr přibližně 22 cm
Šířka samolepky 70 cm - největší kruh má průměr přibližně 26 cm
Šířka samolepky 80 cm - největší kruh má průměr přibližně 30 cm
Šířka samolepky 100 cm - největší kruh má průměr přibližně 37 cm - nejprodávanější
Šířka samolepky 120 cm - největší kruh má průměr přibližně 45 cmSamolepky na zeď

jsou určeny také k nalepení na obklady, dlažbu, nábytek, sklo, různé plastové povrchy, hladké dřevo, kov apod. Samolepící dekorace se stávají stále oblíbenějším módním hitem mnoha bytů, domácností i kanceláří. Abstraktní kruhy - BARVA - SLEVA 20% vykouzlí jedinečnou atmosféru interiéru. Správně zvolená dekorace interiér oživí, dodá mu náboj, osobitost a určí jeho styl.

Pokud budete mít přání na úpravu: Abstraktní kruhy - BARVA - SLEVA 20%, nebo nějaký jiný dotaz, můžete se na nás kdykoli obrátit. Spokojení zákazníci jsou u nás na prvním místě. Příjemný nákup vám přeje tým topSamolepky.cz

Produkt se nachází v kategorii: Wall stickers
Změna barvyBarevná varianta: kliknutím na požadovanou barvu na paletce pod fotografií Abstraktní kruhy - BARVA - SLEVA 20%, nabízíme možnost okamžitého zobrazení vámi zvolené barvy na fotografii. Můžete tak ihned vidět a porovnávat barevné kombinace samolepek. Vybírat můžete ze vzorníku 24 barev, které stále držíme skladem. Pokud nemůžete požadovanou barvu najít, neváhejte nás kontaktovat!
Změna velikostiVelikost: u "Abstraktní kruhy - BARVA - SLEVA 20%" máte pod fotografií možnost výběru velikosti. Na základě zvolené velikosti se vám také automaticky přepočítá i cena. U většiny samolepek je možné zvolit i vlastní velikost. Pokud by jste měli zájem o samolepku ve větším rozměru, než který lze standardně objednat, neváhejte nás kontaktovat. Jednotlivé objekty samolepky mohou dosahovat i 2 až 2,5 m.
Změna orientaceOrientace je další možností úpravy samolepky. Můžete nechat motiv ve stejné orientaci viz. fotografie, nebo jej zrcadlově obrátit.
Virtuální konfigurátorDoporučujeme: Nedokážete si představit jak se bude tato samolepka vypadat u vás doma na zdi, nebo jakou barevnou kombinaci by jste měli zvolit? Nahrajte fotografii vaší místnosti do virtuálního konfigurátoru a budete mít hned jasno :) Výsledek můžete stáhnout do PC, nebo jej sdílet s přáteli na Facebooku.         
Last Updated: 11. 05. 2021 12:36

Please do not hesitate to contact us.

Email: info@nomiapro.cz

Opening hours: Mon - Fri: 9:00 to 5:00 p.m.

Why choose us?

Rychlé dodání zboží Ready to ship in 48 hours
Dárek Gift with every order
Originální motivy Exclusive original motives
Široká nabídka barevných odstínů Wide range of colors
Facebook Facebook become a fan and