Čeština (Česká republika)Slovenčina (Slovensko)English (United Kingdom)
Facebook
( ... položek )

Samolepky na zeď - Papírové vlaštovky

Usually ships in:      2-3d.gif POZOR! Tento eshop slouží pouze pro přihlášené velkoobchodní zákazníky. Pro nákup samolepky přejděte, prosím, na novou verzi eshopu zde: Zobrazit produkt >


  • Product Details
  • Customer Reviews

Obrázek je pouze ilustrační. Velikost udává rozměr jednoho bloku samolepek ze kterého lze poskládat například obrazec viz obrázek výše. Sada obsahuje 3 ks vlaštovek, 3ks mraků a několik drah letu. Dále sada obsahuje velké malé obdélníky pro vytvoří vlastní dráhy letu, nebo pro prodloužení již hotových drah letu vlaštovky. Jednotlivé vlaštovky nejsou propojeny a můžete je tak libovolně rozmístit.

Délka největší vlaštovky jsou vzhledem k šířce samolepky následující:
Šířka samolepky 40 cm - největší vlaštovka má délku přibližně 20 cm
Šířka samolepky 50 cm - největší vlaštovka má délku přibližně 25 cm
Šířka samolepky 60 cm - největší vlaštovka má délku přibližně 30 cm - nejprodávanější
Šířka samolepky 80 cm - největší vlaštovka má délku přibližně 40 cm
Šířka samolepky 100 cm - největší vlaštovka má délku přibližně 50 cm
Šířka samolepky 120 cm - největší vlaštovka má délku přibližně 60 cmSamolepky na zeď

jsou určeny také k nalepení na obklady, dlažbu, nábytek, sklo, různé plastové povrchy, hladké dřevo, kov apod. Samolepící dekorace se stávají stále oblíbenějším módním hitem mnoha bytů, domácností i kanceláří. Samolepky na zeď - Papírové vlaštovky vykouzlí jedinečnou atmosféru interiéru. Správně zvolená dekorace interiér oživí, dodá mu náboj, osobitost a určí jeho styl.

Pokud budete mít přání na úpravu: Samolepky na zeď - Papírové vlaštovky, nebo nějaký jiný dotaz, můžete se na nás kdykoli obrátit. Spokojení zákazníci jsou u nás na prvním místě. Příjemný nákup vám přeje tým topSamolepky.cz

Produkt se nachází v kategorii: Wallpapers
Změna barvyBarevná varianta: kliknutím na požadovanou barvu na paletce pod fotografií Samolepky na zeď - Papírové vlaštovky, nabízíme možnost okamžitého zobrazení vámi zvolené barvy na fotografii. Můžete tak ihned vidět a porovnávat barevné kombinace samolepek. Vybírat můžete ze vzorníku 24 barev, které stále držíme skladem. Pokud nemůžete požadovanou barvu najít, neváhejte nás kontaktovat!
Změna velikostiVelikost: u "Samolepky na zeď - Papírové vlaštovky" máte pod fotografií možnost výběru velikosti. Na základě zvolené velikosti se vám také automaticky přepočítá i cena. U většiny samolepek je možné zvolit i vlastní velikost. Pokud by jste měli zájem o samolepku ve větším rozměru, než který lze standardně objednat, neváhejte nás kontaktovat. Jednotlivé objekty samolepky mohou dosahovat i 2 až 2,5 m.
Změna orientaceOrientace je další možností úpravy samolepky. Můžete nechat motiv ve stejné orientaci viz. fotografie, nebo jej zrcadlově obrátit.
Virtuální konfigurátorDoporučujeme: Nedokážete si představit jak se bude tato samolepka vypadat u vás doma na zdi, nebo jakou barevnou kombinaci by jste měli zvolit? Nahrajte fotografii vaší místnosti do virtuálního konfigurátoru a budete mít hned jasno :) Výsledek můžete stáhnout do PC, nebo jej sdílet s přáteli na Facebooku.         
Last Updated: 25. 10. 2020 13:19

Please do not hesitate to contact us.

Email: info@nomiapro.cz

Opening hours: Mon - Fri: 9:00 to 5:00 p.m.

Why choose us?

Rychlé dodání zboží Ready to ship in 48 hours
Dárek Gift with every order
Originální motivy Exclusive original motives
Široká nabídka barevných odstínů Wide range of colors
Facebook Facebook become a fan and