Čeština (Česká republika)Slovenčina (Slovensko)English (United Kingdom)
Facebook
( ... položek )

Samolepky na zeď - Designové bublinky

Usually ships in:      2-3d.gif POZOR! Tento eshop slouží pouze pro přihlášené velkoobchodní zákazníky. Pro nákup samolepky přejděte, prosím, na novou verzi eshopu zde: Zobrazit produkt >


  • Product Details
  • Customer Reviews

Obrázek je pouze ilustrační. Velikost udává rozměr jednoho bloku samolepek ze kterého lze poskládat například obrazec viz výše. Jednotlivé bublinky nejsou napevno spojeny a můžete je tak rozmístit dle vaší fantazie.
Samolepka obsahuje celkem 30 ks bublinek. Takoupením více sad lze na zdi nakombinovat i dvě nebo tři různé barvy.

Rozměry bublinek jsou vzhledem k šířce samolepky následující:
Šířka samolepky 105 cm - 3x bublina o průměru 20 cm, 6x průměr 16 cm, 9x průměr 12 cm, 12x průměr 8 cm
Šířka samolepky 127 cm - 3x bublina o průměru 25 cm, 6x průměr 20 cm, 9x průměr 15 cm, 12x průměr 10 cm
Šířka samolepky 155 cm - 3x bublina o průměru 30 cm, 6x průměr 24 cm, 9x průměr 18 cm, 12x průměr 12 cm
Šířka samolepky 180 cm - 3x bublina o průměru 35 cm, 6x průměr 28 cm, 9x průměr 21 cm, 12x průměr 14 cm
Šířka samolepky 205 cm - 3x bublina o průměru 40 cm, 6x průměr 32 cm, 9x průměr 24 cm, 12x průměr 16 cmSamolepky na zeď

jsou určeny také k nalepení na obklady, dlažbu, nábytek, sklo, různé plastové povrchy, hladké dřevo, kov apod. Samolepící dekorace se stávají stále oblíbenějším módním hitem mnoha bytů, domácností i kanceláří. Samolepky na zeď - Designové bublinky vykouzlí jedinečnou atmosféru interiéru. Správně zvolená dekorace interiér oživí, dodá mu náboj, osobitost a určí jeho styl.

Pokud budete mít přání na úpravu: Samolepky na zeď - Designové bublinky, nebo nějaký jiný dotaz, můžete se na nás kdykoli obrátit. Spokojení zákazníci jsou u nás na prvním místě. Příjemný nákup vám přeje tým topSamolepky.cz

Produkt se nachází v kategorii: Wallpapers
Změna barvyBarevná varianta: kliknutím na požadovanou barvu na paletce pod fotografií Samolepky na zeď - Designové bublinky, nabízíme možnost okamžitého zobrazení vámi zvolené barvy na fotografii. Můžete tak ihned vidět a porovnávat barevné kombinace samolepek. Vybírat můžete ze vzorníku 24 barev, které stále držíme skladem. Pokud nemůžete požadovanou barvu najít, neváhejte nás kontaktovat!
Změna velikostiVelikost: u "Samolepky na zeď - Designové bublinky" máte pod fotografií možnost výběru velikosti. Na základě zvolené velikosti se vám také automaticky přepočítá i cena. U většiny samolepek je možné zvolit i vlastní velikost. Pokud by jste měli zájem o samolepku ve větším rozměru, než který lze standardně objednat, neváhejte nás kontaktovat. Jednotlivé objekty samolepky mohou dosahovat i 2 až 2,5 m.
Změna orientaceOrientace je další možností úpravy samolepky. Můžete nechat motiv ve stejné orientaci viz. fotografie, nebo jej zrcadlově obrátit.
Virtuální konfigurátorDoporučujeme: Nedokážete si představit jak se bude tato samolepka vypadat u vás doma na zdi, nebo jakou barevnou kombinaci by jste měli zvolit? Nahrajte fotografii vaší místnosti do virtuálního konfigurátoru a budete mít hned jasno :) Výsledek můžete stáhnout do PC, nebo jej sdílet s přáteli na Facebooku.         
Last Updated: 28. 09. 2020 05:46

Please do not hesitate to contact us.

Email: info@nomiapro.cz

Opening hours: Mon - Fri: 9:00 to 5:00 p.m.

Why choose us?

Rychlé dodání zboží Ready to ship in 48 hours
Dárek Gift with every order
Originální motivy Exclusive original motives
Široká nabídka barevných odstínů Wide range of colors
Facebook Facebook become a fan and