Čeština (Česká republika)Slovenčina (Slovensko)English (United Kingdom)
Facebook
( ... položek )

Samolepky na zeď - Papírové vlaštovky

Dodáváme během:      2-3d.gif POZOR! Tento eshop slouží pouze pro přihlášené velkoobchodní zákazníky. Pro nákup samolepky přejděte, prosím, na novou verzi eshopu zde: Zobrazit produkt >


  • Popis zboží
  • Pomoc s výběrem
  • Hodnocení zákazníků

Obrázek je pouze ilustrační. Velikost udává rozměr jednoho bloku samolepek ze kterého lze poskládat například obrazec viz obrázek výše. Sada obsahuje 3 ks vlaštovek, 3ks mraků a několik drah letu. Dále sada obsahuje velké malé obdélníky pro vytvoří vlastní dráhy letu, nebo pro prodloužení již hotových drah letu vlaštovky. Jednotlivé vlaštovky nejsou propojeny a můžete je tak libovolně rozmístit.

Délka největší vlaštovky jsou vzhledem k šířce samolepky následující:
Šířka samolepky 40 cm - největší vlaštovka má délku přibližně 20 cm
Šířka samolepky 50 cm - největší vlaštovka má délku přibližně 25 cm
Šířka samolepky 60 cm - největší vlaštovka má délku přibližně 30 cm - nejprodávanější
Šířka samolepky 80 cm - největší vlaštovka má délku přibližně 40 cm
Šířka samolepky 100 cm - největší vlaštovka má délku přibližně 50 cm
Šířka samolepky 120 cm - největší vlaštovka má délku přibližně 60 cmSamolepky na zeď

jsou určeny také k nalepení na obklady, dlažbu, nábytek, sklo, různé plastové povrchy, hladké dřevo, kov apod. Samolepící dekorace se stávají stále oblíbenějším módním hitem mnoha bytů, domácností i kanceláří. Samolepky na zeď - Papírové vlaštovky vykouzlí jedinečnou atmosféru interiéru. Správně zvolená dekorace interiér oživí, dodá mu náboj, osobitost a určí jeho styl.

Pokud budete mít přání na úpravu: Samolepky na zeď - Papírové vlaštovky, nebo nějaký jiný dotaz, můžete se na nás kdykoli obrátit. Spokojení zákazníci jsou u nás na prvním místě. Příjemný nákup vám přeje tým topSamolepky.cz

Produkt se nachází v kategorii: Tapety na zeď
Změna barvyBarevná varianta: kliknutím na požadovanou barvu na paletce pod fotografií Samolepky na zeď - Papírové vlaštovky, nabízíme možnost okamžitého zobrazení vámi zvolené barvy na fotografii. Můžete tak ihned vidět a porovnávat barevné kombinace samolepek. Vybírat můžete ze vzorníku 24 barev, které stále držíme skladem. Pokud nemůžete požadovanou barvu najít, neváhejte nás kontaktovat!
Změna velikostiVelikost: u "Samolepky na zeď - Papírové vlaštovky" máte pod fotografií možnost výběru velikosti. Na základě zvolené velikosti se vám také automaticky přepočítá i cena. U většiny samolepek je možné zvolit i vlastní velikost. Pokud by jste měli zájem o samolepku ve větším rozměru, než který lze standardně objednat, neváhejte nás kontaktovat. Jednotlivé objekty samolepky mohou dosahovat i 2 až 2,5 m.
Změna orientaceOrientace je další možností úpravy samolepky. Můžete nechat motiv ve stejné orientaci viz. fotografie, nebo jej zrcadlově obrátit.
Virtuální konfigurátorDoporučujeme: Nedokážete si představit jak se bude tato samolepka vypadat u vás doma na zdi, nebo jakou barevnou kombinaci by jste měli zvolit? Nahrajte fotografii vaší místnosti do virtuálního konfigurátoru a budete mít hned jasno :) Výsledek můžete stáhnout do PC, nebo jej sdílet s přáteli na Facebooku.         
Naposledy obnoveno: 05. 08. 2021 11:58

Pokud budete mít dotazy, můžete se na nás kdykoli obrátit.

Telefon: (+420) 770 772 472
Email: info@nomiapro.cz

Provozní doba: Po - Pá:  9:00 až 17:00

Proč samolepky právě nás?

Doprava zdarma Doprava zdarma od 1200 Kč
Rychlé dodání zboží Rychlá expedice do 48 hodin
Dárek Dárek ke každé objednávce
Originální motivy Exkluzivní originální motivy
Široká nabídka barevných odstínů Široká nabídka barevných odstínů
Facebook Facebook staňte se fanoušky a vyhrávejte