Čeština (Česká republika)Slovenčina (Slovensko)English (United Kingdom)
Facebook
( ... položek )

Samolepky na zeď - Zajíci ve vesmíru

Dodáváme během:      2-3d.gif POZOR! Tento eshop slouží pouze pro přihlášené velkoobchodní zákazníky. Pro nákup samolepky přejděte, prosím, na novou verzi eshopu zde: Zobrazit produkt >


  • Popis zboží
  • Pomoc s výběrem
  • Hodnocení zákazníků

Velkoformátová sada samolepek na zeď Zajíci ve vesmíru. Váš malý astronaut se během okamžiku ocitne na povrchu cizí, neprozkoumané planety s partou tak trošku bláznivých zajíců.
Barva 1 - udává barvu drobných předmětů a dekorací
Barva 2 - udává hlavní barvu zajíců, vesmírných modulů apod. (v případě, že budete požadovat jinou barvu než je v nabídce, neváhejte nás kontaktovat na email)

Samolepku vyrábíme ve třech velikostech. V případě, že byste měli zájem o jiný rozměr, kontaktujte nás na email.
Všechny velikosti obsahují samolepku zajíce v raketě, zajíce ve vozítku, zajíce ve volném vesmíru, mimozemšťana, hvězdy, planetky, asteroidy viz obrázek výše.
Rozměr samolepky 60 x 163 cm
výška rakety 75 cm
výška pojízdného modulu 60 cm
výška mimozemšťana 46 cm
výška zajíce ve volném prostoru 39 cm
...
Rozměr samolepky 95 x 259 cm
výška rakety 120 cm
výška pojízdného modulu 96 cm
výška mimozemšťana 73 cm
výška zajíce ve volném prostoru 62 cm
...
Rozměr samolepky 120 x 328 cm
výška rakety 150 cm
výška pojízdného modulu 120 cm
výška mimozemšťana 92 cm
výška zajíce ve volném prostoru 78 cm
...Samolepky na zeď

jsou určeny také k nalepení na obklady, dlažbu, nábytek, sklo, různé plastové povrchy, hladké dřevo, kov apod. Samolepící dekorace se stávají stále oblíbenějším módním hitem mnoha bytů, domácností i kanceláří. Samolepky na zeď - Zajíci ve vesmíru vykouzlí jedinečnou atmosféru interiéru. Správně zvolená dekorace interiér oživí, dodá mu náboj, osobitost a určí jeho styl.

Pokud budete mít přání na úpravu: Samolepky na zeď - Zajíci ve vesmíru, nebo nějaký jiný dotaz, můžete se na nás kdykoli obrátit. Spokojení zákazníci jsou u nás na prvním místě. Příjemný nákup vám přeje tým topSamolepky.cz

Produkt se nachází v kategorii: Samolepky do dětského pokoje
Změna barvyBarevná varianta: kliknutím na požadovanou barvu na paletce pod fotografií Samolepky na zeď - Zajíci ve vesmíru, nabízíme možnost okamžitého zobrazení vámi zvolené barvy na fotografii. Můžete tak ihned vidět a porovnávat barevné kombinace samolepek. Vybírat můžete ze vzorníku 24 barev, které stále držíme skladem. Pokud nemůžete požadovanou barvu najít, neváhejte nás kontaktovat!
Změna velikostiVelikost: u "Samolepky na zeď - Zajíci ve vesmíru" máte pod fotografií možnost výběru velikosti. Na základě zvolené velikosti se vám také automaticky přepočítá i cena. U většiny samolepek je možné zvolit i vlastní velikost. Pokud by jste měli zájem o samolepku ve větším rozměru, než který lze standardně objednat, neváhejte nás kontaktovat. Jednotlivé objekty samolepky mohou dosahovat i 2 až 2,5 m.
Změna orientaceOrientace je další možností úpravy samolepky. Můžete nechat motiv ve stejné orientaci viz. fotografie, nebo jej zrcadlově obrátit.
Virtuální konfigurátorDoporučujeme: Nedokážete si představit jak se bude tato samolepka vypadat u vás doma na zdi, nebo jakou barevnou kombinaci by jste měli zvolit? Nahrajte fotografii vaší místnosti do virtuálního konfigurátoru a budete mít hned jasno :) Výsledek můžete stáhnout do PC, nebo jej sdílet s přáteli na Facebooku.         
Naposledy obnoveno: 24. 11. 2020 15:14

Pokud budete mít dotazy, můžete se na nás kdykoli obrátit.

Telefon: (+420) 770 772 472
Email: info@nomiapro.cz

Provozní doba: Po - Pá:  9:00 až 17:00

Proč samolepky právě nás?

Doprava zdarma Doprava zdarma od 1200 Kč
Rychlé dodání zboží Rychlá expedice do 48 hodin
Dárek Dárek ke každé objednávce
Originální motivy Exkluzivní originální motivy
Široká nabídka barevných odstínů Široká nabídka barevných odstínů
Facebook Facebook staňte se fanoušky a vyhrávejte