Čeština (Česká republika)Slovenčina (Slovensko)English (United Kingdom)
Facebook
( ... položek )

Samolepky na zeď

V poslední době se samolepky na zeď staly velkým hitem a tuto originální metodu dekorace interiéru využila nejedna domácnost, kancelář či organizace. I jedna samolepka na zeď dokáže za málo peněz vytvořit stylovou dekoraci, která podtrhne jedinečný styl vašeho domova. Samolepící dekorace na stěnu promění daný prostor k nepoznání a dodají mu originalitu.

Samolepky na zeď jsou tak oblíbené z důvodu, že si samolepku můžete sami vymyslet či navrhnout a vyladit tak Váš interiér k dokonalosti. Nabízíme velké množství motivů v několika velikostech a barvách. Naše samolepící dekorace nejsou určeny pouze na zeď, ale jsou vhodné také jako dekorace na dveře, skříně, zrcadla či lednice. Pokud samolepku nalepíte na hladký povrch, můžete ji po odlepení opakovaně použít.
Rostliny a květiny Rostliny a květiny (32)
Stromy Stromy (33)
Lidé a postavy Lidé a postavy (36)
Zvířata Zvířata (84)
Dětské motivy Dětské motivy (74)
Hudební motivy Hudební motivy (18)
Moderní design Moderní design (53)
Sportovní motivy Sportovní motivy (22)
Designové sady a pásy Designové sady a pásy (13)
Auta, letadla Auta, letadla (19)
Afrika Afrika (8)
Nalepovací hodiny Nalepovací hodiny (25)
Texty a nápisy Texty a nápisy (2)
Tribals Tribals (1)
Ostatní samolepky Ostatní samolepky (17)
Stavby a sochy Stavby a sochy (1)
Složené z více barev Složené z více barev (17)
Vlastní text Vlastní text (6)
Dárkové poukazy Dárkové poukazy (4)
VÝPRODEJ - Akční nabídka VÝPRODEJ - Akční nabídka (17)

Vhodný výběr samolepky na zeď

Než si objednáte samolepku na zeď, doporučujeme si vše dobře promyslet a navrhnout. Vhodný výběr vám usnadní naše webová aplikace, díky které budete mít janou představu, jak bude výsledný interiér vypadat. Předejdete tak případné výměně zboží za jinou barvu či velikost. Snažte se vybírat barvu dekorace tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho interiéru.

Umístění dekorační samolepky na zeď

Nalepit samolepku na zeď zvládne každý. Pokud byste si i přesto nevěděli rady, můžete postupovat podle návodu, který je součástí každé samolepky.

Samolepky na zeď můžete umístit na jakýkoliv hladký povrch, včetně kachliček v koupelně, zrcadlo nebo třeba dřevěný nábytek. Pokud máte nové omítky, počkejte, až zdi dokonale vyschnou, aby nedošlo k odlepení. Také dbejte na to, abyste nenalepili samolepku blízko tepla, které by ji mohlo pokroutit.
Ujistěte se, že místo, kam budete dekorační samolepku umisťovat, není zaprášené nebo mastné. V takovém případě podklad důkladně očistěte.

Dekorační samolepky mají dlouhou životnost. Až budete chtít celkový design pokoje změnit, není nic jednoduššího, než samolepky vyměnit za jiný motiv a rychle tak změnit celý styl vašeho interiéru. Z hladkého a nového povrchu můžete samolepku odloupnout a použít ji opakovaně. Pokud ji budete odlepovat ze staré zdi, která má více vrstev omítky, může dojít k odloupnutí horní vrstvy malby.

Vinylové samolepky na zeď můžete lehce omýt jarovou vodou. Neotírejte samolepky žádnými čistícimi přípravky. Tyto přípravky by mohly způsobit narušení nebo vyblednutí barvy samolepky.

Samolepky na zeď dětského pokoje

Lámete si hlavu jak snadno a vhodně vyzdobit dětský pokoj? Samolepka na zeď mohou být řešením právě pro vás. Aplikace na zeď je velmi rychlá. V naší široké nabídce si vybere určitě každý. Samolepku jde navíc doplnit jménem dítěte, které si nakonfigurujete v kategorii "Vlastní text".  Pokud máte zájem o konkrétní samolepku, kterou jste však v naší nabídce nenašli, napište nám. Vyrábíme i samolepky na přání zákazníka.

Jak vyzdobit prázdný prostor v obývacím pokoji? Co právě samolepkou na zeď?

Vymyslet co s prázdným prostorem u sedačky nebo v koutě místnosti bývá občas pěkný oříšek. Klasické obrazy krajiny jsou již minulostí. Trendem poslední doby jsou moderní samolepky na zeď, které dodají Vaší místnosti osobitý vzhled. Vykouzlete ve vašem pokoji jedinečnou podzimní atmosféru se samolepkou "strom ve větru". Odletující listí stromu vyzdobí zeď po celé její šířce. Již se není potřeba omezovat pouze na malý rám obrazu.

Dalším oblíbeným motivem je pampeliška s odletujícími semínky. Samolepku nabízíme hned ve třech variantách: "velká pampeliška", "tři pampelišky" a "pampeliška s bublinkami". Motiv je vhodný umístit na větší prostor, kde si s umístěním odletujících chmíří můžete opravdu pohrát.

Velké sady samolepeky na zeď

Aktuálně máme v nabídce dvě velké sady samolepek. Jedná se o "Safari sadu" a "Zajíci ve vesmíru". Tyto sady samolepek určené především do dětských pokojů, nebo do dětských koutků jsou ideální pokud máte na zdech v místnosti hodně prostoru. Pokud však nemáte tolik volného místa a máte zájem pouze o část sady, je možné na přáním zákazníka její obsah upravit. Stačí napsat na email z kontaktů například která zvířata a přibližně v jakých velikostech ze safari sady budete chtít a my vám odpovíme s cenovou nabídkou.

Jste návrhář interiérů a hledáte konkrétní samolepku na zeď?

Spolupracujeme s několika ilustrátory a jsme schopni zajistit i větší sady samolepek na zeď s konkrétním požadovaným motivem. Nemusíte se omezovat pouze na nabídku z katalogu. Neváhejte nás kontaktovat s vašemi požadavky.

Oblíbené samolepky na zeď:

Pokud budete mít dotazy, můžete se na nás kdykoli obrátit.

Telefon: (+420) 770 772 472
Email: info@nomiapro.cz

Provozní doba: Po - Pá:  9:00 až 17:00

Proč samolepky právě nás?

Doprava zdarma Doprava zdarma od 1200 Kč
Rychlé dodání zboží Rychlá expedice do 48 hodin
Dárek Dárek ke každé objednávce
Originální motivy Exkluzivní originální motivy
Široká nabídka barevných odstínů Široká nabídka barevných odstínů
Facebook Facebook staňte se fanoušky a vyhrávejte