Čeština (Česká republika)Slovenčina (Slovensko)English (United Kingdom)
Facebook
( ... položek )

Samolepky na zeď - Safari sada

Doručované do:      2-3d.gif POZOR! Tento eshop slouží pouze pro přihlášené velkoobchodní zákazníky. Pro nákup samolepky přejděte, prosím, na novou verzi eshopu zde: Zobrazit produkt >


  • Detaily tovaru
  • Hodnotenia zákazníkov

Velkoformátová sada samolepek na zeď Safari. Vykouzlí v pokojíku malého badatele atmosféru pravé africké divočiny se spoustou exotických zvířat.
Barva 1 - udává barvu drobných předmětů a dekorací
Barva 2 - udává hlavní barvu zvířat (v případě, že budete požadovat jinou barvu než je v nabídce, neváhejte nás kontaktovat na email)

Samolepku vyrábíme ve třech velikostech. V případě, že byste měli zájem o jiný rozměr, kontaktujte nás na email.
Všechny velikosti obsahují samolepku zebry, dvou surikat, slona, pařezu s papouškem, žirafy, lva a opice.
Rozměr samolepky 60 x 229 cm
výška žirafy 82 cm
výška slona 64 cm
výška zebry 45 cm
výška lva 38 cm
výška větší surikaty 28 cm
...
Rozměr samolepky 95 x 362 cm
výška žirafy 130 cm
výška slona 102 cm
výška zebry 72 cm
výška lva 60 cm
výška větší surikaty 44 cm
...
Rozměr samolepky 120 x 458 cm
výška žirafy 164 cm
výška slona 128 cm
výška zebry 90 cm
výška lva 76 cm
výška větší surikaty 56 cm
...Samolepky na zeď

jsou určeny také k nalepení na obklady, dlažbu, nábytek, sklo, různé plastové povrchy, hladké dřevo, kov apod. Samolepící dekorace se stávají stále oblíbenějším módním hitem mnoha bytů, domácností i kanceláří. Samolepky na zeď - Safari sada vykouzlí jedinečnou atmosféru interiéru. Správně zvolená dekorace interiér oživí, dodá mu náboj, osobitost a určí jeho styl.

Pokud budete mít přání na úpravu: Samolepky na zeď - Safari sada, nebo nějaký jiný dotaz, můžete se na nás kdykoli obrátit. Spokojení zákazníci jsou u nás na prvním místě. Příjemný nákup vám přeje tým topSamolepky.cz

Produkt se nachází v kategorii: Samolepky do detskej izby
Změna barvyBarevná varianta: kliknutím na požadovanou barvu na paletce pod fotografií Samolepky na zeď - Safari sada, nabízíme možnost okamžitého zobrazení vámi zvolené barvy na fotografii. Můžete tak ihned vidět a porovnávat barevné kombinace samolepek. Vybírat můžete ze vzorníku 24 barev, které stále držíme skladem. Pokud nemůžete požadovanou barvu najít, neváhejte nás kontaktovat!
Změna velikostiVelikost: u "Samolepky na zeď - Safari sada" máte pod fotografií možnost výběru velikosti. Na základě zvolené velikosti se vám také automaticky přepočítá i cena. U většiny samolepek je možné zvolit i vlastní velikost. Pokud by jste měli zájem o samolepku ve větším rozměru, než který lze standardně objednat, neváhejte nás kontaktovat. Jednotlivé objekty samolepky mohou dosahovat i 2 až 2,5 m.
Změna orientaceOrientace je další možností úpravy samolepky. Můžete nechat motiv ve stejné orientaci viz. fotografie, nebo jej zrcadlově obrátit.
Virtuální konfigurátorDoporučujeme: Nedokážete si představit jak se bude tato samolepka vypadat u vás doma na zdi, nebo jakou barevnou kombinaci by jste měli zvolit? Nahrajte fotografii vaší místnosti do virtuálního konfigurátoru a budete mít hned jasno :) Výsledek můžete stáhnout do PC, nebo jej sdílet s přáteli na Facebooku.         
Ostatná aktualizácia: 05. 07. 2020 23:06

Ak budete mať otázky, môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť.

Telefón: (+420) 774 24 77 15
Email: info@nomiapro.cz

Otváracia doba: Po - Pia: 9:00 17:00

Prečo samolepky práve nás?

Rychlé dodání zboží Rýchla expedícia do 48 hodín
Dárek Darček ku každej objednávke
Originální motivy Exkluzívne originálne motívy
Široká nabídka barevných odstínů Široká ponuka farebných odtieňov
Facebook Facebook staňte sa fanúšikmi a vyhrávajte