Čeština (Česká republika)Slovenčina (Slovensko)English (United Kingdom)
Facebook
( ... položek )

Samolepky na zeď


Připravili jsme pro vás širokou nabídku unikátních samolepek na zeď, které oživí váš pokoj jedinečným designem. Jsme přímí výrobci samolepek na zeď, proto našim zákazníkům můžeme nabídnout nejnižší ceny. Díky naší dlouholeté praxi jsme vyvinuli široké portfolio vzorů a barev z těch nejlepších materiálů. Naše samolepky jsou charakteristické svou vysokou kvalitou a zpracováním.
Eshop www.topsamolepky.cz nabízí unikátní funkce, kdy si můžete vybrat samolepku v určité barvě a vyzkoušet si, jak by vypadala přímo u vás v pokoji. U většiny samolepek si také můžete sami zvolit jejich velikost, vypočítat si cenu a rovnou vložit do nákupního košíku. Samolepky je možné umístit nejenom na zdi, ale i na dveře, okna, zrcadla, skříňky, lednice, obklady a jiné povrchy.
Pokud budete mít dotazy, můžete se na nás kdykoli obrátit. Spokojení zákazníci jsou u nás na prvním místě.
Příjemný nákup vám přeje tým topSamolepky.cz

Doprava zdarma od 1200 Kč

Rychlá expedice do 48 hodin

Dárek ke každé objednávce

Exkluzivní originální motivy

Široká nabídka barevných odstínů

Facebook staňte se fanoušky a vyhrávejte

vel01Samolepky na zeď velká sada - zajíci ve vesmíru

Dekorační samolepky na zeď

Dekorační samolepky na zeď se stávají stále oblíbenějším módním hitem mnoha bytů, domácností i kanceláří. Samolepící dekorace na stěně dokáže vykouzlit jedinečnou atmosféru interiéru. Správně zvolená dekorace interiér oživí, dodá mu náboj, osobitost a určí jeho styl.

Samolepky na zeď jsou velmi oblíbené zvláště proto, že umožní projevit vlastní kreativní přístup autora - majitele interiéru. K mání jsou různé motivy, barvy a velikosti. Samolepky jsou flexibilní, dají se nalepit téměř kamkoli. Lze je opětovně použít, při sundávání neničí podklad, stěny.

Než koupíte samolepku na zeď

Předtím, než vyberete konkrétní dekoraci na stěnu, je vhodné si vše přehledně načrtnout nebo použít náš jedinečný nástroj pro návrh designu vašeho pokoje. Vaše načrtnuté představy vám možná ukáží některá slabá místa, a vy tak včas zjistíte, čemu se kde vyvarovat. Obecně platí pravidlo: vybrat si dvě až tři barvy hodící se k sobě, přičemž jedna z nich by měla být dominantní, a zbylé by měly vzhled dotvářet a ladit.

Lepení dekorační samolepky

Lepení dekorační samolepky na zeď je snadné a každý to hravě zvládne. Samolepka bez problémů drží na hladkém a čistém povrchu (čím hladší povrch, tím samozřejmě samolepka lépe drží).

Samolepící dekorace jsou určeny k nalepení na zeď, obklady, dlažbu, nábytek, sklo, různé plastové povrchy, hladké dřevo i kov. Máte-li čerstvě vymalováno, je vhodné s lepením samolepky na zeď raději pár týdnů počkat, než zdi dostatečně vyschnou. Také nedoporučujeme umisťovat samolepící dekorace blízko zdrojů tepla (např. krb, radiátor, sporák) a na strukturální malby.

Vybrané místo pro dekorační samolepku je před samotnou aplikací samolepky potřeba očistit od špíny, prachu a mastnoty. Použijete-li k tomu vodu, vyčkejte, až místo uschne.

Samolepky na zeď vydrží i několik let. Většinou se ale stává, že samolepka svého majitele omrzí dříve, než že by ji odstraňoval kvůli opotřebení.

Pokud se rozhodnete z jakéhokoli důvodu samolepku ze stěny odstranit, můžete tak učinit, bez toho aniž byste zeď, popř. malbu poškodili. Pozor jen při odlepování samolepky ze staré zdi, někdy může dojít k odloupnutí horní vrstvy malby. Pokud je však povrch soudržný a nedrolí se, lze odloupnutou samolepku i opakovaně použít. Samolepící dekoraci je tedy možné nalepit i vícekrát, velmi ovšem záleží na podkladu.

Vinylové samolepky na zeď jsou voděodolné a mohou se omývat navlhčeným hadříkem. Není třeba používat žádné speciální čisticí přípravky a ani se to nedoporučuje vzhledem k možnosti narušení barvy samolepky.

Pokud budete mít dotazy, můžete se na nás kdykoli obrátit.

Telefon: (+420) 770 772 472
Email: info@nomiapro.cz

Provozní doba: Po - Pá:  9:00 až 17:00

Proč samolepky právě nás?

Doprava zdarma Doprava zdarma od 1200 Kč
Rychlé dodání zboží Rychlá expedice do 48 hodin
Dárek Dárek ke každé objednávce
Originální motivy Exkluzivní originální motivy
Široká nabídka barevných odstínů Široká nabídka barevných odstínů
Facebook Facebook staňte se fanoušky a vyhrávejte